W środę 24/04 2024 w ramach obchodu Dnia Ziemi 2024, klasy realizujące  biologię jako przedmiot rozszerzony miały przyjemność uczestniczyć w wernisażu wystawy  przepięknych zdjęć przedstawiających naturę, pani mgr Katarzyny Niedziołek, absolwentki naszego  17 LO, która opowiedziała pokrótce o swojej pasji, jaką jest fotografia i odpowiedziała na kilka pytań dotyczących swojej wystawy oraz swojej pracy.

Następnie wysłuchaliśmy niezwykle ciekawego wykładu również absolwenta naszego liceum, doktora nauk biologicznych, pana Łukasza Kołodziejczyka, który opowiedział nam o swojej pracy doktorskiej  na temat szkodliwości benzopirenu i aflatoksyny na rozwój układu krwionośnego  zarodków kurzych. Pod koniec wykładu uczniowie mieli okazję wziąć udział w krótkim teście przygotowanym przez pana doktora dotyczącym treści wcześniej wygłoszonego wykładu. Wszyscy zdaliśmy ten test!!!

KR_LESNE TAJEMNICE

SS_CZAS ZABAWY