W dniu dzisiejszym 15.03.2018 w ramach Dni Anglofonii  odbyły się w naszej szkole warsztaty dla uczniów trzecich klas gimnazjalnych oraz klas licealnych, które przeprowadził prof. dr hab. Andrzej Kuropatnicki z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Były to warsztaty w języku angielskim na temat „Intriguing facts about Tudor England”. Sekrety dynastii Tudorów okazały się  ciekawe nie tylko dla miłośników historii. Młodzież była zachwycona nienagannym akcentem profesora oraz jego przystępnym sposobem przekazywania wiedzy. Warsztaty bardzo się podobały i młodzież podziękowała Prowadzącemu serdecznymi oklaskami!

Rezultatem warsztatów jest planowany konkurs z j. angielskiego dla uczniów z okolicznych gimnazjów.

tn_Tudor1

tn_Tudor3