Promocja szkoły w SP50 11.04.22 Nasza szkoła jest super! Chętnie promujemy ją wśród uczniów innych szkół, by zaprosić potencjalnych kandydatów, aby rozpoczęli u nas naukę przez kolejne lata edukacji. W tym roku promujemy szczególnie dwujęzyczność w języku francuskim już od klasy wstępnej tzw. „0” przygotowującej do nauki języka francuskiego na poziomie dwujęzyczności. W każdej klasie mamy przewidziane rozszerzenia z językiem francuskim lub niemieckim oraz z wiodącym językiem angielskim. Zainteresowanie budzą ciekawe profile klas z elementami dziennikarstwa i skutecznej komunikacji, z elementami ekonomii i przedsiębiorczości oraz z elementami psychologii i filozofii umysłu. Konkretne profile z rozszerzeniami znajdziecie w zakładce Rekrutacja. Chętnie udzielimy wszystkich informacji na Dniu Otwartym Szkoły 22.04.br czyli w piątek, w godz. 17-19, oprowadzimy kandydatów po szkole, a nawet pogramy z nimi w tenisa stołowego.

Sprawdź, czy nasze plakaty wiszą już w Twojej szkole!

Zapraszamy do nas!

Promocja plakatowa szkoły w SP119 11.04.22