podziękowanieJuż po raz kolejny dzięki Waszej szczodrości, wielkiemu sercu, zaangażowaniu w tę szlachetną inicjatywę udało nam się w całości zrealizować długą listę potrzeb rodziny, którą wybraliśmy w tym roku. Zakupiliśmy wszystkie potrzebne jej produkty, takie jak żywność, odzież, chemię gospodarczą, elementy wyposażenia domu, opał na zimę oraz bojler. Nie zapomnieliśmy również o prezentach specjalnych, a więc tych z listy marzeń rodziny, na które bez naszej pomocy nigdy nie mogłaby sobie pozwolić.

Nasza młodzież jak zwykle spisała się na medal. Pomagali wszyscy począwszy od pierwszoklasistów na maturzystach kończąc. Wszystkie klasy bardzo szybko zorganizowały się w swoich zespołach i doskonale wywiązały się z zakupu przydzielonych im rzeczy. Ponadto klasa IIBG na własną rękę zorganizowała Szlachetną Paczkę dla innej potrzebującej rodziny. Nasi wspaniali uczniowie wykazali się dobrocią, człowieczeństwem i wrażliwością na drugiego człowieka.

Jako, że tegoroczna akcja miała nieco inny charakter niż co roku, z racji obostrzeń epidemiologicznych i fundusze wpływały do nas również w formie wpłat na konto, mogliśmy wesprzeć dodatkowo jeszcze jedną rodzinę o dużych potrzebach, dla której przeznaczyliśmy całą nadwyżkę, która pozostała na koncie – wszystko dzięki Państwa hojności i dobrej woli.

ZA POMOC WSZYSTKICH Z SERCA DZIĘKUJEMY!

szlachetna paczka 2020

Cieszymy się, że mamy tak wspaniałą społeczność szkolną, która aktywnie angażuje się w pomoc, dostrzega potrzeby innych, chce i potrafi pomagać tym najbardziej potrzebującym.

kartka (1)

Zapraszamy do galerii