Dzień Kolorów i loteria dobroczynna

W poniedziałek 17 października w naszej szkole miał miejsce Dzień Kolorów – każda klasa ubrała się w stroje w wylosowanym w ubiegłym tygodniu kolorze – oraz loteria z nagrodami, z której środki przeznaczamy na pomoc rodzinie zmarłego podczas akcji strażaka OSP Balice p. Andrzeja Puskarza. Podczas zbiórki udało się nam zebrać 2158 zł. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie. Bez Waszej pomocy by się nie udało! [...]

20 października , 2022|

Dzień Kolorów

Dnia 17 października 2022 r. odbędzie się w naszej szkole „Dzień Kolorów” oraz loteria z nagrodami. W ciągu tego tygodnia po klasach krążyć będą przedstawiciele Samorządu z koszykiem wypełnionym losami, na których znajdować się będą nazwy różnych kolorów. Osoby które 17 października przyjdą ubrane w ubranie w wylosowanym przez swoją klasę kolorze unikną pytania podczas zajęć 🙂 W międzyczasie, na parterze, w trakcie przerw po piątej [...]

10 października , 2022|

Przyłącz się do pomocy!

Samorząd Uczniowski organizuje w dniach 10-17 października zbiórkę pieniędzy na rzecz rodziny pana Andrzeja Puskarza - strażaka OSP Balice, który zginął 26 września br. podczas akcji ratowniczej, osieracając czworo dzieci. Jego żona - pani Magda Puskarz - została ranna, przebywa w szpitalu i będzie potrzebowała długiej rehabilitacji. Nasi uczniowie włączają się w pomoc - niektórzy znają osobiście znają tę rodzinę (wielu naszych uczniów pochodzi z Balic [...]

10 października , 2022|

Wielka Loteria Fantowa – „Solidarni z Ukrainą”

8 marca przy okazji Dnia Kobiet w naszej Szkole, Uczennice kl. III BP zorganizowały Wielką Loterię Fantową w ramach akcji „Solidarni z Ukrainą”. […]

11 marca , 2022|

Charytatywna szkolna loteria fantowa

Nasza szkoła pragnie włączyć się w pomoc Ukrainie, dlatego przy okazji Dnia Kobiet we współpracy z Radą Rodziców, organizujemy wielką loterię fantową. Dochód zebrany z losów zostanie przekazany na pomoc ludziom z Ukrainy. Losy w cenie 2, 5, 10 i 20 złotych będzie można zakupić na korytarzu na parterze przy wejściu do stołówki, na dwóch długich przerwach (12.25-12.45 i 13.30-13.45). […]

7 marca , 2022|

Solidarni z Ukrainą

Jesteśmy poruszeni sytuacją związaną z inwazją wojsk rosyjskich na Ukrainę. Solidaryzujemy się z naszymi Sąsiadami zza wschodniej granicy, tym bardziej, że wśród nas są Ci, których Bliscy przebywają na terenach objętych wojną. Mieszkańcy Ukrainy potrzebują ogromnego wsparcia, więc na ile to jest możliwe, również my chcemy pomóc.  Przyłączamy się do krakowskiej akcji Zbiórka dla Lwowa.  W najbliższych dniach zorganizujemy charytatywny kiermasz szkolny z wypiekami, które przygotuje [...]

28 lutego , 2022|