Wielka Loteria Fantowa – „Solidarni z Ukrainą”

8 marca przy okazji Dnia Kobiet w naszej Szkole, Uczennice kl. III BP zorganizowały Wielką Loterię Fantową w ramach akcji „Solidarni z Ukrainą”. […]

11 marca , 2022|

Charytatywna szkolna loteria fantowa

Nasza szkoła pragnie włączyć się w pomoc Ukrainie, dlatego przy okazji Dnia Kobiet we współpracy z Radą Rodziców, organizujemy wielką loterię fantową. Dochód zebrany z losów zostanie przekazany na pomoc ludziom z Ukrainy. Losy w cenie 2, 5, 10 i 20 złotych będzie można zakupić na korytarzu na parterze przy wejściu do stołówki, na dwóch długich przerwach (12.25-12.45 i 13.30-13.45). […]

7 marca , 2022|

Solidarni z Ukrainą

Jesteśmy poruszeni sytuacją związaną z inwazją wojsk rosyjskich na Ukrainę. Solidaryzujemy się z naszymi Sąsiadami zza wschodniej granicy, tym bardziej, że wśród nas są Ci, których Bliscy przebywają na terenach objętych wojną. Mieszkańcy Ukrainy potrzebują ogromnego wsparcia, więc na ile to jest możliwe, również my chcemy pomóc.  Przyłączamy się do krakowskiej akcji Zbiórka dla Lwowa.  W najbliższych dniach zorganizujemy charytatywny kiermasz szkolny z wypiekami, które przygotuje [...]

28 lutego , 2022|

Zakończenie Świątecznej Zbiórki Żywności

Zakończyliśmy Świąteczną Zbiórkę Żywności w naszej szkole. Przekazaliśmy do Banku Żywności 102 kg produktów spożywczych. Dziękujemy wszystkim za dary i zaangażowanie!

21 grudnia , 2021|

Akcje charytatywne w naszej szkole

Okres przedświąteczny to wyjątkowy czas, kiedy warto podzielić się tym, co mamy z tymi najbardziej potrzebującymi. W naszej szkole, jak co roku, w tym szczególnym czasie przyłączamy się do wielu akcji charytatywnych. W tym roku również zachęcamy wszystkich do wsparcia działań charytatywnych koordynowanych przed Nauczycieli i Pracowników szkoły. […]

7 grudnia , 2021|

Głos zwierzaków: Gwiazdka dla nas! – akcja przedłużona!

Głos zwierzaków: Gwiazdka dla nas! Ze względu na przesunięcie terminu ferii zimowych, postanowiliśmy przedłużyć akcję ‘’Głos zwierzaków”. Akcja będzie trwać do końca lutego, aby udało nam się zebrać możliwie jak najwięcej artykułów, które zostaną przekazane do schroniska. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy już zdążyli wesprzeć naszą akcję a także zapraszam tych, którzy jeszcze nie zdążyli tego zrobić. Miejsce zbiórki artykułów w sali nr 3 po uprzednim uzgodnieniu terminu przyniesienia z sekretariatem szkoły. […]

22 stycznia , 2021|