Światowy Dzień Kota :)

DZIEŃ KOTA Dnia 17.02.2017 odbywa się Światowy Dzień Kota. Z tej okazji na przerwach będą sprzedawane babeczki i ciasta. Zarobione pieniądze będą przekazane na schronisko kotów na ul. Rybnej. Zapraszamy!

16 lutego , 2017|

Słodki piątek dla Maćka

27 stycznia 2017r. Kuba Janusz wraz z kolegami z klasy IB naszego liceum zorganizował zbiórkę pieniężną dla poszkodowanego w wypadku drogowym przyjaciela. Uczniowie upiekli pyszne babeczki, które sprzedały sie na przerwach w zawrotnym tempie. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na pokrycie kosztów hospitalizacji chorego Maćka.

13 lutego , 2017|

SZLACHETNA PACZKA – relacja z wręczenia paczki Rodzinie

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki. Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SWI-2159-519603), chciał przekazać kilka słów od siebie. [...]

2 stycznia , 2017|

Finał akcji „Babeczka”

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do AKCJI BABECZKA i odwiedzili naszą kawiarenkę, ponieważ dzięki Waszej hojności zebraliśmy 1015 zł.  W sumie "babeczkowy" budżet wyniósł 1405 zł i z taką kwotą udaliśmy się na pierwsze zakupy, które były przeznaczone dla podopiecznych Domu Samotnej Matki przy ul. Przybyszewskiego. W koszyku znajdowały się przede wszystkim rzeczy niezbędne dla dzieci, ale też produkty przydatne do przygotowania tradycyjnych świątecznych [...]

20 grudnia , 2016|

Znowu pomagamy!

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom  z naszej szkoły,  którzy wzięli udział w  Przedświątecznej Zbiórce  Żywności w ubiegłą  sobotę i niedzielę 17-18 grudnia 2016r. w sklepie Simply Market przy ul. Mackiewicza 17 w Krakowie.  Cała zebrana żywność  i pieniądze zostaną przekazane Podopiecznym Fundacji Promień Nadziei  w formie paczek świątecznych. Będzie to dla nich  wspaniały, przedświąteczny prezent. Dziękujemy  za zaangażowanie!

20 grudnia , 2016|

Nasi uczniowie kwestują na rzecz potrzebujących

W sobotę 10 grudnia 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zbiórce zorganizowanej przez Caritas. Zbiórka odbyła się przy al. Daszyńskiego 3 w sklepie Delikatesy - Hala Targowa. Uczniowie kwestowali od godziny 10 00 do godziny 18 00. Dzięki wolontariuszom udało się zebrać żywność i pieniądze dla ubogich. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój wolny czas na niesienie pomocy potrzebującym materialnego wsparcia! Zobacz zdjęcia.

11 grudnia , 2016|