Kiermasz na rzecz schroniska KTOZ

AKTUALIZACJA: Zebraliśmy ponad 1300 złotych, duuuuuże zakupy z rabatami, bonusami i promocjami zamówione, a do tego jeszcze w szkole paka zapasów. Dziękujemy!!! Relacja z przekazania darów Schronisku już wkrótce :) Dzisiaj przychodzimy do was z ogłoszeniem kiermaszu wypieków który odbędzie się w przyszłą środę (20.03). Zasady jak zawsze: każda klasa przynosi co najmniej jeden wypiek. Dochód uzyskany z kiermaszu idzie na schronisko dla zwierząt, także zachęcamy do [...]

15 marca , 2024|

Szlachetna Paczka

Po raz kolejny społeczność naszej szkoły włączyła się do akcji "Szlachetna Paczka". Dzięki ofiarności wszystkich członków społeczności szkolnej - uczniów i uczennice od klasy pierwszej do maturalnej, rodziców, nauczycieli i pracowników - mogliśmy przekazać potrzebne artykuły i wymarzone prezenty gwiazdkowe potrzebującej Rodzinie. Dziękujemy! Akcję koordynowała sekcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego.  

19 grudnia , 2023|

Czerwonokrzyska Gwiazdka – podziękowanie

W grudniu po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji "Czerwonokrzyska Gwiazdka" - zbiórce żywności i artykułów higienicznych dla najuboższych i opuszczonych, rodzin wielodzietnych oraz matek samotnie wychowujących dzieci, zorganizowanej przez Małopolski Oddział PCK. Dziękujemy za wszystkie dary, które zostały przekazane potrzebującym. 

11 grudnia , 2023|

Szlachetna Paczka 2022

Dziś weekend cudów, jak nazywają czas doręczania szlachetnych paczek organizatorzy akcji. Wokół nas są Ci, którzy mają trudniej, często bez wsparcia i zainteresowania innych. Do nich docierają Wolontariusze Szlachetnej Paczki, towarzyszą im, poznają potrzeby, ich pomoc nie kończy się wraz z przekazaniem paczki, wolontariusze towarzyszą Rodzinie w kolejnych tygodniach. Szlachetna Paczka łączy potrzebujących z tymi, którzy mogą pomóc. Nasza Szkoła włącza się w budowanie tych relacji [...]

10 grudnia , 2022|

Dzień Kolorów i loteria dobroczynna

W poniedziałek 17 października w naszej szkole miał miejsce Dzień Kolorów – każda klasa ubrała się w stroje w wylosowanym w ubiegłym tygodniu kolorze – oraz loteria z nagrodami, z której środki przeznaczamy na pomoc rodzinie zmarłego podczas akcji strażaka OSP Balice p. Andrzeja Puskarza. Podczas zbiórki udało się nam zebrać 2158 zł. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie. Bez Waszej pomocy by się nie udało! [...]

20 października , 2022|

Dzień Kolorów

Dnia 17 października 2022 r. odbędzie się w naszej szkole „Dzień Kolorów” oraz loteria z nagrodami. W ciągu tego tygodnia po klasach krążyć będą przedstawiciele Samorządu z koszykiem wypełnionym losami, na których znajdować się będą nazwy różnych kolorów. Osoby które 17 października przyjdą ubrane w ubranie w wylosowanym przez swoją klasę kolorze unikną pytania podczas zajęć 🙂 W międzyczasie, na parterze, w trakcie przerw po piątej [...]

10 października , 2022|