Przed nami długo wyczekiwane ferie!

Ostatni tydzień przed feriami upłynął w naszej szkole pod znakiem tematów związanych z bezpieczeństwem w sieci. Przypomnieliśmy historię telefonu, przeanalizowaliśmy korzyści i zagrożenia płynące z posiadania tego, jakże niezbędnego w naszej codzienności wynalazku. Pani pedagog przeprowadziła warsztaty „Stop cyberprzemocy”. Każdy mógł też wziąć w akcji „Sprawdź się” i wypełnić ankietę dotyczącą uzależnienia od telefonu. Sporym wyzwaniem okazało się rozstanie z telefonem w czasie czwartkowej akcji „Dzień bez telefonu”. Dla mniej wytrwałych Samorząd Uczniowski przygotował pocieszające ulotki 😉

Resized_20180208_083147_4376

 

Wniosek? Korzystając z mediów społecznościowych i telefonów komórkowych, zachowajmy zdrowy rozsądek!

Przed nami ferie – spędźmy je aktywnie!

Wszystkim życzymy bezpiecznego wypoczynku 🙂