tn_IMG_20181031_10041131 października 2018 reprezentacja biegaczy z naszego liceum uczestniczyla we wspaniałej imprezie łączącej sport z historią. Biegliśmy w sztafecie 4 x 800 m o Szablę kpt. Antoniego Stawarza. Celem Biegu było uczczenie 100. rocznicy wyzwolenia Krakowa spod władzy zaborczej. Impreza odbywała się na stadionie WKS Wawel i byla przygotowana bardzo profesjonalnie. Wystartowało 21 drużyn z krakowskich liceów ogólnokształcących. W reprezentacji każdej ze szkół znajdowały się dwie dziewczyny i dwóch chłopców. Każda drużyna otrzymala nagrodę w postaci bonu o wartości 1000 zł na sprzęt sportowy dla szkoły, również każdy członek zespołu otrzymał indywidualny zestaw upominków sportowych z logo Magiczny Kraków oraz podziękowanie za udział w biegu. Biegaczy zaopatrzono w zestawy śniadaniowe, można było również skosztować wojskowej grochówki oraz skorzystać ze słodkiego bufetu. Podczas zawodów prezentowała się sekcja strzelecka WKS Wawel i uczestnicy zawodów mogli poćwiczyć strzelanie z karabinu laserowego. Były to niezapomniane przeżycia, tym bardziej, że pogoda dopisała. Jako szkoła otrzymaliśmy rownież zaproszenie dla uczniów do sekcji sportowych WKS Wawel oraz z Politechniki Krakowskiej do koszykówki dziewcząt. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszamy do kontaktu z nauczycielem wf p. Małgorzatą Felis. Dziękujemy reprezentacji, która pokonała dystans 3200m w czasie 21.15. Gratulacje!

Zobacz jak było!