tn_IMG_061419 listopada, klasy II A i IIIA LO pod opieką  nauczycieli z sekcji dwujęzycznej udały się na coroczne spotkanie z językiem francuskim, aby zapoznać się m. in. z ofertą studiów  we Francji. Organizatorem spotkania jak co roku był Campus France, działająca pod patronatem rządu francuskiego oraz we współpracy z uczelniami i konferencjami rektorów organizacja, która promuje francuskie szkolnictwo wyższe na całym świecie oraz oferuje studentom pomoc w zorganizowaniu pobytu we Francji.

tn_IMG_0620W drugiej części spotkania, nasi uczniowie zapoznali się również z ofertą krakowskich uczelni, oferujących tzw. podwójne dyplomy polsko-francuskie. Warto było tam być !

A teraz drodzy uczniowie, pozostaje Wam tylko podjąć decyzję i studiować we Francji. A to jest łatwe, jeśli uczęszczaliście do naszej wyjątkowej szkoły z językiem francuskim!