DELF B2_1 marzec 2018

Dziś, 3 marca 2018, uczniowie klasy IIIA – maturalnej dwujęzycznej z językiem francuskim naszego liceum,  przystąpili do międzynarodowego egzaminu z jezyka francuskiego DELF B2 Junior Scolaire.

Egzamin składał się z 4 części sprawdzających wszystkie kompetencje językowe:

  1. rozumienie ze słuchu,
  2. wypowiedź ustna,
  3. rozumienie tekstu pisanego,
  4. wypowiedź pisemna.

Nasi uczniowie, dzięki umowie podpisanej pomiędzy naszą Szkołą a Ambasadą Francji mogą zdawać ten egzamin na preferencyjnych warunkach finansowych. To właśnie nagroda za wybranie ścieżki edukacyjnej z językiem francuskim w naszej szkole 🙂
A może i Ty też się zdecydujesz na kontynuowanie nauki w jedynej w Małopolsce szkole z sekcją dwujęzyczną działającą pod patronatem Ambasady Francji w Polsce ?  Za rok  już następna edycja DELF B2. Czekamy na Ciebie!

DELF B2 marzec 2018