Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do AKCJI BABECZKA i odwiedzili naszą kawiarenkę, ponieważ dzięki Waszej hojności zebraliśmy 1015 zł.  W sumie „babeczkowy” budżet wyniósł 1405 zł i z taką kwotą udaliśmy się na pierwsze zakupy, które były przeznaczone dla podopiecznych Domu Samotnej Matki przy ul. Przybyszewskiego. W koszyku znajdowały się przede wszystkim rzeczy niezbędne dla dzieci, ale też produkty przydatne do przygotowania tradycyjnych świątecznych potraw oraz prezenty mikołajowe. Zawieźliśmy je 13 grudnia. Kolejne zakupy były przeznaczone dla małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego, których mogliśmy  dziś odwiedzić dzięki nawiązaniu kontaktu z Fundacją O zdrowie dziecka. Otrzymali od nas misiowe przytulanki i słodkości. Z radością patrzyliśmy na roześmiane buzie i cieszymy się, że mogliśmy wnieść choć trochę radości w niełatwą codzienność dzieci i ich rodziców. Dziękujemy za pomoc, bo to także Wasza zasługa. Popatrzcie na zdjęcia! Klasa IIIB.