Tegoroczna akcja Szlachetna Paczka na Złotym Rogu dobiegła końca!

Czasu było niewiele , ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności naszej szkoły udało nam się zrobić przepiękny prezent rodzinie, którą wybraliśmy w tym roku. Dzięki niemu, wychowująca samotnie troje dzieci Pani Barbara, otrzyma od nas tak bardzo potrzebne jej wsparcie. Tradycyjnie zorganizowaliśmy Kiermasz Świąteczny pod kościołem przy parafii Świętego Wojciecha, Dzień Piernika, Szlachetny Festyn Piernikowy, a każda z klas dodatkowo zorganizowała zbiórkę pieniędzy zakupując konkretne produkty z listy potrzeb rodziny. Co bardzo istotne, udało nam się zrealizować nie tylko listę potrzeb rodziny, ale również listę ich marzeń.

Cała akcja była niewątpliwie dowodem empatii i człowieczeństwa, cieszymy się, że w szeregach naszej społeczności szkolnej mamy tak wiele szlachetnych serc!

Wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły zaangażowanym w projekt bardzo dziękujemy!

IMG_20171208_112329_resized_20171210_114052559

Zobaczcie naszą Paczkę.

Warto też wejść na stronę Szlachetnej Paczki.