Z przyjemnością zawiadamiamy o sukcesie ucznia klasy IIC naszego liceum w konkursie

„Mój pierwszy biznes”

organizowanym przez Wydział Urzędu Miasta Krakowa dla uczniów krakowskich szkół ponadgimnazjalnych.

Kacper Stabryła – Tatko zakwalifikował się do II etapu konkursu czyli do finału,

a jego biznes plan zajmuje drugie miejsce!

Gratulacje również dla opiekuna merytorycznego projektu, którym jest pan prof. Tadeusz Hawliczek!

Przedmiotem konkursu jest przygotowany przez uczestników biznes plan prezentujący planowane do realizacji przedsięwzięcie gospodarcze. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości oraz promowanie aktywności gospodarczej wśród młodzieży.

Realizatorem Konkursu jest Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1 w Krakowie ul. Kapucyńska 2.

Oto link do strony ZSE Nr 1, na której znajdują się wyniki I etapu: tutaj

Informacje o konkursie i regulamin: tutaj

II etap konkursu – Finał przeprowadzony zostanie w dniu 25 października 2018 roku

w Urzędzie Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych 3/4 , sala Portretowa o godzinie 9:00 .

Trzymamy kciuki za Kacpra!