MRK (1)23 września 2022 w naszej szkole odbyły się wybory na przedstawiciela szkoły do Młodzieżowej Rady Miasta Krakowa. W szkolnym glosowaniu zwyciężył Hubert Januszek z kl. IIC i to on właśnie będzie miał zaszczyt zasiadać na ławie Radnych we wspanialej historycznej Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego.  To będzie X kadencja tej Rady. Pierwsze spotkanie już 17 października o 16.00. Hubert otrzymał zaproszenie na to spotkanie wraz z życzeniami owocnej pracy od Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Pana Rafała Komarewicza. Życzymy Hubertowi owocnej pracy, wielu pomysłów i  satysfakcji z pracy na rzecz szkoły i nie tylko!

W imieniu społecznością szkolnej i własnym czyni to wychowawca, pani Małgorzata Felis

MRK (1) MRK (2)