Weź udział w kiermaszu i zaproś wiosnę do domu!

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!

Zachęcamy do przynoszenia własnoręcznie wykonanych wiosennych lub wielkanocnych dekoracji, które w dniach
4-5 kwietnia będą sprzedawane na szkolnym kiermaszu.

Prace można składać u:

• mgr Joanny Juszczak-Gucy (gabinet pedagoga specjalnego)
  • mgr Anny Milewskiej (świetlica=sala nr 3)
  • mgr Aleksandry Rapacz (sala nr 9).

Podczas kiermaszu wszyscy zyskują!
Sprzedawane prace tworzycie własnoręcznie – rozwijacie swoje umiejętności i talenty. Do naszej szkoły wprowadzamy wiosnę – kolorowe dekoracje zdobią szkolne korytarze i zachwycają wszystkich wokół. Kupujecie je, zanosicie do domów, a wiosna wprowadza się do waszych wnętrz. Środki zebrane podczas kiermaszu wykorzystane zostaną na udoskonalenie szkolnych działań a z zakupionych, dzięki temu, materiałów korzystają wszyscy uczniowie!

Bonus!

Wśród autorów przyniesionych dekoracji rozlosowane zostaną trzy nagrody rzeczowe. Nie zapomnij zatem do swojej pracy dołączyć metryczki z podpisem (imię, nazwisko, klasa).

Zrzut ekranu 2023-03-16 o 21.16.52