AKTUALIZACJA: Zebraliśmy ponad 1300 złotych, duuuuuże zakupy z rabatami, bonusami i promocjami zamówione, a do tego jeszcze w szkole paka zapasów. Dziękujemy!!! Relacja z przekazania darów Schronisku już wkrótce 🙂

Dzisiaj przychodzimy do was z ogłoszeniem kiermaszu wypieków który odbędzie się w przyszłą środę (20.03).
Zasady jak zawsze: każda klasa przynosi co najmniej jeden wypiek. Dochód uzyskany z kiermaszu idzie na schronisko dla zwierząt, także zachęcamy do przyniesienia ciast, ciasteczek, słodyczy lub słonych wypieków!

Kiermasz będzie od 2 przerwy czyli od godziny 8:45 na parterze.
Oprócz tego w foyer od wczoraj do kolejnego piątku leży pudło, do którego możecie wrzucać rzeczy dla zwierzaków ze schroniska, takich jak: karma sucha, mokra, zabawki czy też koce.

Liczymy na waszą pomoc!
Samorząd

kiermasz KTOZ plakat