Dnia 10 marca uczniowie z klas IIIA i IIIB naszego liceum wybrali się do Teatru Ludowego w Krakowie na spektakl pt. „Tango”, będącym inscenizacją dramatu Sławomira Mrożka. Reżyserem tego przedstawienia był Piotr Cyrwus, a w sztuce wystąpili: Piotr Franasowicz (Artur), Beata Schimscheiner (Eleonora), Andrzej Franczyk (Stomil), Jadwiga Lesiak (Eugenia), Stanisław Berny (Eugeniusz), Tadeusz Łomnicki (Edek) oraz Patrycja Durska (Ala).

Aktorzy znakomicie wcielili się w swoje role. Doskonale przedstawili charaktery bohaterów, a umiejętnie dobrane kostiumy im przy tym pomogły. Scenografia bardzo dobrze oddawała klimat dramatu Mrożka. Na scenie można było dostrzec takie przedmioty jak wózek dziecięcy, suknia ślubna, stół oraz katafalk.