Konkurs fotograficzny “Znani i lubiani” dobiegł końca!!!

Komisja konkursowa podliczyła ilość oddanych na uczestników głosów o godzinie 17:00.

Wszystkie osoby biorące udział w konkursie genialnie wcieliły się w znane postaci i przesłały doskonałe zdjęcia do organizatorów konkursu. Wspaniała charakteryzacja i rekwizyty sprawiły, że od razu dało się rozpoznać, za którą ze znanych postaci przebrali się nasi uczestnicy.

Z radością informujemy, że zwyciężczynią konkursu wśród uczniów klas licealnych oraz klasy 8 SP, została Anna Niewiarowska z klasy II BP, która za doskonałe odzwierciedlenie postaci Marii Skłodowskiej-Curie otrzymała największą liczbę lajków.

II miejsce w konkursie zajęła Zuzanna Stanek z klasy II BP, która wcieliła się w postać Coco Chanel i otrzymała 172 lajki za swoją fotograficzną pracę konkursową, niewiele mniej od zwyciężczyni.

Miejsce III zdobyła Joanna Micek, również z klasy II BP, która na wykonanej fotografii do złudzenia przypomina postać Natalie Portman.

Spośród uczniów klas 1 i 2 SP niekwestionowaną zwyciężczynią konkursu została Helenka Glixelli z klasy 1 a, która na fotografii konkursowej jest uosobieniem Coco Chanel. Każdy detal jej charakteryzacji odzwierciedla postać znanej na całym świecie francuskiej projektantki mody. Brawo Helenko!!!

Wszystkim uczestnikom konkursu SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 konkurs foto