Zoo 1 Czwartek 13 czerwca był dniem, w którym uczniowie klas IA i IB liceum, biorący udział w zajęciach biologii prowadzonej dwujęzycznie, mieli możliwość uczestniczenia w lekcji tego przedmiotu na terenie krakowskiego ZOO.

 

 

 

 

 

Zoo 3Miesiąc temu wszyscy zostali podzieleni na grupy i pod czujnym okiem nauczycieli, przygotowali wystąpienia, w których zawarli najważniejsze informacje dotyczące przydzielonego im królestwa zwierząt.

Przedstawiona została zatem charakterystyka ryb, płazów, gadów, ptaków i ssaków. Uczniowie zebrali wiele wiadomości, które w interesujący sposób zaprezentowali innym.

 

 

 

 

 

 

Zoo 2Każda z grup przygotowała się w inny sposób, dzięki czemu zajęcia zostały przeprowadzone ciekawie i atrakcyjnie. Pod koniec, każdy z uczestników zmierzył się z testem sprawdzającym wiedzę, zdobytą w czasie wyjścia, a w międzyczasie jury oceniało wystąpienia i pracę uczniów. Wyłoniono zwycięzców, którzy zostali nagrodzeni brawami oraz wygraną w postaci książek, gadżetów i słodkich upominków :). Wszyscy miło spędzili czas na świeżym powietrzu i w alternatywny sposób przeprowadzili lekcje.

Hubert Wełyczko, klasa IA