tn_IMG_6624Minął pierwszy tydzień nowego roku szkolnego – wyjątkowego dla uczniów klas trzecich liceum.

Przed maturzystami ważne życiowe decyzje. Jakie przedmioty wybrać na maturę? Jak pokonać egzaminacyjny stres? Jakich błędów unikać? Jaki wybrać kierunek studiów?

Odpowiedź na te i inne pytania mógł ułatwić udział w Salonie Maturzystów, największej kampanii informacyjnej organizowanej dla uczniów szkół średnich przez Perspektywy wspólnie z Okręgowymi Komisjami Egzaminacyjnymi i Uczelniami.

 

 

tn_IMG_6626Maturzyści naszego liceum uczestniczyli w tegorocznym krakowskim Salonie przez całe piątkowe przedpołudnie. Mogli oni wysłuchać wykładów prowadzonych przez ekspertów OKE na temat matury 2020 oraz poznać ofertę edukacyjną wyższych uczelni.

 

Salon był też okazją do rozmowy z przedstawicielami działów rekrutacji uczelni i studentami.

Warto było! Teraz pozostaje tylko jak najlepiej przygotować się do egzaminu dojrzałości. tn_IMG_6627

POWODZENIA!