7aW dniu 18 marca odbyło się uroczyste rozdanie nagród w szkolnych konkursach:

poetyckim pt. „Wiersz o mojej szkole”

oraz plastycznym pt. „Najpiękniejsza kartka świąteczna”.

Laureatkami pierwszego z nich zostały:

Natalia Baran (I miejsce)

Wiktoria Szczerbak (II miejsce)

Wiktoria Miśtak (III miejsce, na zdjęciu).

Wszystkie laureatki to uczennice klasy IIAG, której wychowawczynią jest mgr Jolanta Skoczylas.

5aZa zapał do pracy, aktywizowanie młodzieży i niezwykły trud włożony w angażowanie wychowanków w konkursy i inne szkolne projekty, wychowawczyni również została nagrodzona.

3aTego dnia, z rąk dyrekcji mgr Lidii Kapały, wręczone zostały nagrody dla laureatki III miejsca – Wiktorii Miśtak oraz pani mgr Jolanty Skoczylas.

2aPozostałe laureatki, a także Agnieszkę Rawicką – autorkę kartki świątecznej w ramach konkursu „Najpiękniejsza kartka świąteczna”, serdecznie zapraszamy do sekretariatu po odbiór nagród.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zachęcamy do zapoznania się z treścią wszystkich wierszy nadesłanych w ramach szkolnego konkursu poetyckiego pt. „Wiersz o mojej szkole”, które przedstawia ten ebook:

Poczytajcie 🙂