Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych:

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Olimpiada Biologiczna
Anna Kruszewska – laureatka 2003

Zdzisław Skupień – finalista 2006

Maria Niziołek – finalistka 2008

 

Łukasz Kołodziejczyk

laureat (1 miejsce w Polsce) 2003

brązowy medal Międzynarodowej Olimpiady Biologicznej

 Międzynarodowa Olimpiada Nauk Politycznych Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Julia Janikowska – laureatka 2007 Katarzyna Niedziołek

laureatka (1 miejsce w Polsce) 2003

Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki
Krzysztof Kurzydło – finalista 1995, laureat 1996 Marta Zagórowska – laureatka 2008

Stanisław Łażewski – laureat 2015

 

Laureaci i finaliści Olimpiady Języka Francuskiego:

 

Laureaci Finaliści
Rita Kelly (1998)

Agnieszka Piszczek (1999)

Justyna Bąk (2001)

Anna Kruszewska (2002)

Joanna Baczmaga (2003)

Karolina Rusinek (2009)

Jarosław Szast (2011)

Alicja Świerczek (2015)

Estelle Szafran (2016)

Dominika Nowak(1994)

Katarzyna Byrska (1996)

Krzysztof Jamruszkiewicz (1998)

Katarzyna Kozdrój (1998)

Anna Wielgus (1999)

Dominik Pacewicz (2000)

Magdalena Pajura (2003)

Agnieszka Michalczyk (2003)

Agnieszka Michalczyk (2004)

Anna Anielska (2006)

Anna Bochenek (2006)

Zdzisław Skupień (2006)

Lucyna Adamska (2007)

Karolina Podlejska (2007)

Katarzyna Borowicz (2008)

Klaudia Jędrusik (2009)

Weronika Kiebzak (2011)

Robert Rusinek (2012)

Filip Palkiewicz (2013)

Robert Rusinek (2013)

Estelle Szafran (2014)

Christian Ferdouël (2015)

Estelle Szafran (2015)

Agatha Maameri (2017)

Gabriela Waśniowska (2017)

Laureaci i finaliści konkursów pozaszkolnych:

 

Międzyszkolne Zawody Matematyczne

Paweł Patena – finalista 1997

Gertruda Bałazińska – finalistka 1999

Dominik Pacewicz – finalista 2000

Stanisław Łagodzic – finalista 2003

Marta Zagórowska – laureatka 2008

 

 Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

 Marta Materska – laureatka 1999

 

Konkurs Alliance Française

Joanna Baczmaga – laureatka (1 miejsce w Polsce) 2003

 

Konkurs „Życia Warszawy”
na pracę maturalną z języka polskiego

 Natalia Stochalska – laureatka 1998

 

Stypendium Pryfisgol Aberystwyth University w Walii

 Anna Kępowicz– laureatka 2016

 

Diplôme d’études en langue française:

DELF to oficjalny, międzynarodowy certyfikat językowy, potwierdzający znajomość języka francuskiego przez osoby, dla których język ten nie jest ojczystym. Nasi licealiści  zdają egzamin na poziomie B2.

2014 2015 2016
Marcin Bazgier
Julia Bujak
Michał Dybowicz
Aleksandra Krzanik
Beniamin Kumala
Maciej Kutryba
Szymon Łucyszyn
Michał Mucek
Dorota Pietras
Mateusz Podrazik
Sara Turlej
Bartłomiej Ziober
Katarzyna Czepiec
Clement Ducher
Christian Ferdouël
Uta Hanusek
Jagoda Jachymczyk
Agnieszka Kowalska
Maria Kucińska
Alicja Łopatka
Ewa Marek
Julia Skowron
Jakub Sławek
Alicja Świerczek
Adrianna Frankiewicz
Anna Kępowicz
Natalia Korycińska
Marta Kozłowska
Daria Piłat
Patrycja Seruga
Natalia Stachura
Estelle Szafran
Nikola Żychowicz

Laureaci Konkursu Burgundzkiego:

(stypendium Rady Burgundii na naukę w Lycée Charles de Gaulle w Dijon)

 1993

Monika Augustyniak

Piotr Winiarski

 

1994

Magdalena Bolek

Magdalena Bujakiewicz

Anna Dedio

Tomasz Krzuk

Dominika Nowak

Szymon Turnau

Karolina Więckowska

Ewa Wodnicka

 

1995

Ewa Chmura

Dominik Strzetelski

Aleksander Suszkiewicz

Magda Tomaszek

Piotr Wilk

Katarzyna Zając

Joanna Zawalska

 

1996

Iwona German

Magdalena Karolak

Barbara Kmiecik

Maria Nowak

Bartłomiej Szczudło

Dominika Walkowicz

 

1997

Monika Kowalska

Maciej Krasodomski

Anna Lisowska

Paweł Patena

Michał Rzońca

 

 

 1998

Sylwia Czort

Magdalena Głowacka

Paulina Jankowska

Karolina Rachwał

Edyta Skóra

Rafał Wiśniowski

Katarzyna Zawałkiewicz

 

1999

Monika Holboj

Anna Malicka

Dorota Stachel

 

2000

Agnieszka Dziędziel

Paweł Kozela

Karolina Rogowska

Maria Tokarz

Edyta Wabno

Ewa Widłak

 

2001

Inga Karweta

 

2002

Mieszko Bałys

Iwona Biernat

Anna Chmura

Joanna Gawęda

Grzegorz Jakubas

Kaja Jabłońska

Krzysztof Marszałek

Maria Papka

Magdalena Popiołek

Łucja Skiba

 

 2003

Magdalena Bryła

Katarzyna Gołębiowska

Tadeusz Hessel

Elżbieta Komornicka

Monika Kraszewska

Joanna Wendorff

 

2004

Karolina Braniecka

Agnieszka Buksa

Andrzej Gwizdała

Dagmara Ikiert

Maria Jakubowska

Joanna Kiebzak

Martyna Łyko

Bronisława Pasieczny

Agnieszka Zakrzewska

 

2005

Patrycja Adamska

Katarzyna Felis

Joanna Osetek

Anna Szumiec

Pierre Tabaszewski

Monika Widłak

Jakub Słomka

Sonia Usydus

 

2006

Agnieszka Basista

Anna Bazela

Gabriela Golonka

Anna Hadasz

Joanna Kawalec

Maciej Popiołek

Monika Stypka

Maria Szary

 2007

Alicja Braniecka

Ewa Braniecka

Oskar Grądziel

Aleksander Rokosz

Katarzyna Sobelga

Katarzyna Sraga

 

2008

Anna Bogusławska

Małgorzata Dudek

Anna Przytuła

 

2009

Dariusz Czernecki

Paloma Jamróz

Zuzanna Długosz

Katarzyna Wójcicka

 

2010

Justyna Kijanka

Mikołaj Morawiec

Monika Olszak

Robert Rusinek

Anna Skrzątek

Maja Starachowicz

Aniela Waszczuk

 

2011

Marcin Grądkowski

 

Od 2011 konkurs został zawieszony.