Po pierwszym tygodniu pobytu w szkole Lycée Saint Gabriel we Francji wszyscy jesteśmy coraz bardziej zadomowieni i rozeznani w tutejszym planie dnia i w systemie nauczania. Na czas naszego miesięcznego pobytu zostaliśmy przydzieleni do różnych klas, zatem każdy zdobywa inne doświadczenia i przeżycia, którymi dzielimy się podczas wspólnych przerw i spotkań; każdy z nas z dnia na dzień zdobywa nowe znajomosci, niektóre może przetrwają nawet dłużej niż nasz pobyt tutaj. 🙂 Podczas weekendów każdy ma okazję zwiedzić różne ciekawe miejsca takie jak piękne miasto Angers, mniejsze miasteczko Cholet, czy też wybrać się nad ocean i podziwiać tamtejsze krajobrazy. W zeszłą środę (21.03) mieliśmy okazję być gośćmi na corocznym „fête des lycéens”- niesamowita ilość talentów z naszej szkoły, a wszystko zakończone pożegnaniem maturzystów. Wszyscy uczestnicy wyjazdu są bardzo zadowoleni i będzie to na pewno przygoda niezapomniana do końca życia!

Nasze zdjęcia