Dzisiaj 26.04.2024 roku oficjalnie żegnamy maturzystów. Z tej okazji klasy IIIB oraz IIID zorganizowały uroczystą akademię. W części oficjalnej usłyszeliśmy wystąpienie Pani Dyrektor, przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego oraz wzruszające słowa koleżanek i kolegów kończących naukę w naszym liceum. Nie obyło się bez wręczenia nagród i dyplomów.

W części artystycznej uczniowie klas trzecich zaprosili maturzystów do zabawy na wzór popularnego teleturnieju ,,Jeden z dziesięciu”. Odpowiedzi na poważne i mniej poważne pytania z różnych dziedzin nauki i wiedzy ogólnej, były okazją do sprawdzenia sił przed egzaminem dojrzałości 🙂

Drodzy Maturzyści!

Jeszcze raz serdecznie życzymy Wam pięknej i wymarzonej drogi życiowej oraz realizacji planów i zamierzeń. Mamy nadzieję, że napiszecie swoje egzaminy celująco i dziękujemy za cztery lata z nami.

Powodzenia!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC