Dnia 28 kwietnia 2017r. w naszym liceum odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich. Abiturientom przekazane zostały nominacje obywatelskie fundacji Panteon Narodowy. W przemówieniach Pani Dyrektor Barbary Chmury i przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego pojawiły się ciepłe słowa skierowane do maturzystów, życzenia powodzenia i sukcesów na egzaminach maturalnych. Wręczono nagrody uczniom klas trzecich, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, szczególnie wyróżnili się w konkursach i olimpiadach. W części artystycznej spotkania zostaliśmy zaproszeni na koncert polskiej piosenki, czyli muzyczną podroż po ścieżkach życia, drogę doświadczeń, uczuć oraz emocji, które oddawały znane utwory w wykonaniu uczniów klas drugich.