Projekt „Klasy Międzynarodowe” trwa. Oto kolejna relacja naszych licealistów przebywających w Wandei (Francja):

Poprzedni tydzień minął nam wszystkim bardzo szybko. Przyzwyczailiśmy się do tutejszego trybu życia, chociaż wciąż zaskakują nas niektóre obyczaje. Część z nas wraz z klasami do których zostaliśmy przydzieleni, miała okazję uczestniczyć w wycieczkach szkolnych do różnych przedsiębiorstw. Np do fabryki sucharków lub firmy recyklingowej. Weekend każdy z nas spędził ze swoją francuską rodziną. Mieliśmy możliwość przeżycia Wielkanocy w inny sposób niż w Polsce, zwiedzając przy okazji różne miasteczka i coraz bardziej zaprzyjaźniając się z naszymi korespondentami, między innymi podczas meczu piłkarskiego lub wspólnych zakupów w Nantes, w Cholet na łyżwach, w parku rozrywki „Futuroscope”, w La Baule nad Oceanem Atlantyckim i w Tessoualle. Trudno nam uwierzyć, że już ponad połowa pobytu za nami, jednak wciąż pracujemy i poprawiamy swoje umiejętności w gronie najlepszych specjalistów – Francuzów☺️
Przesyłamy kilka zdjęć z ubiegłego tygodnia,
Bisous 🙂