Rada Rodziców po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 100 zł.

Jeżeli jednak suma ta przekracza Państwa możliwości prosimy o wsparcie w każdej dowolnej kwocie. Nawet najdrobniejsza suma jest bardzo potrzebna. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszego gimnazjum i liceum. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody itp.

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. W ubiegłym roku szkolnym z kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy:

• Anglofonię
  • Frankofonię
  • Dzień Sportu
  • Wydanie tomiku poezji
  • Konkurs przyrodniczy
  • Wypożyczenie strojów krakowskich na spotkanie z  młodzieżą z Belgii
  • Ufundowaliśmy nagrody, między innymi za:
  • Frekwencję dla klas ok 5 wyjść do kina
  • Za najlepszy progres w średniej ocen w II półroczu dla 13 uczniów
  • Dla najlepszych uczniów gimnazjum i liceum e- booki  299zł/sztuka
  • Sfinansowaliśmy program edukacyjny Archipelag Skarbów
  • Dofinansowaliśmy wyjazdy 4 uczniów na wycieczki
  • Ufundowaliśmy nagrody dla najlepszych uczniów gimnazjum i liceum- e- book 299zł/szt

Łączna kwota dofinansowania wynosiła 15 500 zł.

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe. Pieniądze można wpłacać przedstawicielom Trójki Klasowej (przewodniczącemu, skarbnikowi).

Przypominamy, iż w roku szkolnym 2015/16 obchodzimy  jubileusz 25- lecia oddziałów dwujęzycznych. Z tej okazji przygotowywane są akcje i imprezy promujące nauczanie dwujęzyczne. Jeśli mają Państwo kontakty z firmami, które zatrudniają pracowników posługujących się językiem francuskim a firmy te zechciałyby wspomóc finansowo nasze działania, prosimy o informacje i kontakt: Zdzisław Rak 513 071 158