Samorząd Uczniowski organizuje w dniach 10-17 października zbiórkę pieniędzy na rzecz rodziny pana Andrzeja Puskarza – strażaka OSP Balice, który zginął 26 września br. podczas akcji ratowniczej, osieracając czworo dzieci. Jego żona – pani Magda Puskarz – została ranna, przebywa w szpitalu i będzie potrzebowała długiej rehabilitacji.

Nasi uczniowie włączają się w pomoc – niektórzy znają osobiście znają tę rodzinę (wielu naszych uczniów pochodzi z Balic i okolicznych miejscowości). Strażacy z OSP Balice byli w naszej szkole w ubiegłym roku – spotkanie z nimi i pokaz sprzętu strażackiego organizowała nasza uczennica – ubiegłoroczna absolwentka, która działa w młodzieżowej drużynie OSP.

W ramach akcji Samorząd Uczniowski organizuje dwa wydarzenia: zbiórkę pieniędzy do puszki na parterze przez cały tydzień (trwa już od dziś!) oraz – w przyszły poniedziałek 17 X – loterię z nagrodami w ramach Dnia Koloru.

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki – każda złotówka się liczy!

Więcej informacji: OSP Balice i  OSP Balice – zbiórka na siepomaga

zbiórka na OSP