W ramach rekrutacji uzupełniającej serdecznie zapraszamy na egzaminy predyspozycji i kompetencji językowych do klas dwujęzycznych, które odbędą się w najbliższy piątek 12 lipca – o godzinie 9.30 dla absolwentów szkoły podstawowej oraz o godz. 11.30 dla absolwentów gimnazjum. Dokładny plan poniżej.

Egzaminy predyspozycji i kompetencji językowych 12 lipca 2019 r.

Dla absolwentów szkoły podstawowej o godz. 9.30

  • Egzamin predyspozycji językowych do klasy wstępnej z j. francuskim s. 23
  • Egzamin kompetencji językowych do klasy IA dwujęzycznej z j. francuskim s. 22
  • Egzamin kompetencji językowych do klasy IB dwujęzycznej z j. niemieckim s. 21

Dla absolwentów gimnazjum o godz. 11.00

  • Egzamin kompetencji językowych do klasy IA dwujęzycznej z j. francuskim s. 22
  • Egzamin kompetencji językowych do klasy IB dwujęzycznej z j. niemieckim s. 23

question

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty klas dwujęzycznych z językiem francuskim?

Klasy dwujęzyczne z językiem francuskim pod patronatem Ambasady Francji istnieją w naszej szkole od 1992 roku. Ich atuty to intensywna nauka języka, nauczane dwujęzycznie matematyka, fizyka, biologia i historia, wymiany językowe i współpraca z Instytutem Filologii Romańskiej UJ.

  • O tym, czym jest klasa dwujęzyczna i na czym polega nauka w niej można przeczytać tutaj.
  • Wypowiedzi naszych absolwentów (wideo) znajdziecie pod tymi linkami: tutaj, tutaj, tutaj, tutaj i tutaj.
  • Jak klasy dwujęzyczne widzą nasi absolwenci  można przeczytać tutaj.
  • Film o tym, jak wyglądają lekcje dwujęzyczne można zobaczyć tutaj.
  • Czym jest LabelFrancEducation dowiecie się po obejrzeniu tego filmu.

 

questionDlaczego warto skorzystać z naszej oferty klas dwujęzycznych z językiem niemieckim

Klasa dwujęzyczna z językiem niemieckim to nowość w naszej szkole – istnieje od roku szkolnego 2017/2018. Jej atuty to intensywna nauka języka niemieckiego, nauczane dwujęzyczne cywilizacji Niemiec i historii oraz współpraca z Instytutem Filologii Germańskiej UJ.