Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Małopolskich Dniach Uczenia się!

Odbędą się one w dniach 8-10 czerwca 2018r, a ich tematem przewodnim będzie hasło „Rozwijaj się koncertowo”. W całym województwie odbywać się będą bezpłatne wydarzenia, takie jak warsztaty, szkolenia, koncerty, gry, pokazy filmowe, happeningi i konsultacje mające promować aktywność edukacyjną wśród osób w różnym wieku.

W piątek 8 czerwca 2018 r. XVII Liceum Ogólnokształcące wraz z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 w Krakowie  będzie współorganizatorem zajęć pod nazwą „Rozwijaj się koncertowo, czyli językowo”.

Odbędą się one na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 i będą dedykowane uczniom klas gimnazjalnych i licealnych w celu wskazania wagi uczenia się języków obcych w kontekście planowania kariery zawodowej.

Oto program naszego wydarzenia:

10:00 – 12:00  warsztaty językowe dla kl. III gimnazjum „Czy nauka języka obcego może być pasją?”
10:00 – 12:00 
dyżur doradcy zawodowego z PPP2 i szkolnego doradcy zawodowego
12:30 –  14:30 
warsztaty dla uczniów kl. II liceum „Matura i co dalej?”
10:00 –  14:30 
prezentacja „Dlaczego warto uczyć się języków obcych?”

Zgłoszenia i zapisy przyjmuje p. Ewa Dybowicz pod numerem tel. 604776605 oraz mailowo: edybowicz@wp.pl

Szczegóły dotyczące wszystkich wydarzeń w regionie w w ramach MDU znajdują się  na stronie www.pociagdokariery.pl