mde

9 lutego, w hotelu Witek w Modlniczce, uczniowie klas maturalnych świętowali swoją studniówkę, dokładnie 86 dni przed swoim egzaminem dojrzałości.

Po uroczystym odtańczeniu poloneza w nietypowej oprawie muzycznej, nastąpiła część oficjalna, w której przyszli maturzyści podziękowali nauczycielom i rodzicom za poświęcone im lata pracy i starań oraz  za okazaną pomoc w drodze do sukcesu. Później grono pedagogiczne miało okazję sprawdzić, w małym konkursie, czy rozpoznałoby swoich uczniów na zdjęciach z dzieciństwa. Okazało się to wcale nie być takie proste!

Warto też wspomnieć o pokazie ,,Ewolucji tańca”, który zaprezentowała klasa III A oraz o wyśmienitym poczęstunku, który został zapewniony przez hotel. Jednakże, czym by była studniówka bez tańców do białego rana?  Z pewnością uczniowie będę wspominać tę noc z uśmiechem.

A wydawałoby się, że rocznik 00’ jeszcze wczoraj zaczynał swoją przygodę z edukacją. Dzisiaj to już dorośli ludzie, którzy walczą o dostanie się na wymarzone studia.

Tu kilka zdjęć