Wiwat zwycięzcy!

Niniejszym ogłaszamy, że podium Świątecznego Kahoota Trzeciomajowego w ZSO7 należy do Kuby Teichmana z ICG (100%!), Sebastiana Turka z IIB oraz Kacpra Krasuckiego z ICG.

Na miejscach 4-10 uplasowało się 8 osób (jedna ex aequo): Magda Faron z IIA, Adam Klimek z IAP, Karolina Teichman z IBG, Lena Pater z IAP, Olga Kaziród z IAG, Wiktoria Szczerbak z IAG, Basia Pawlak z 8a i Dominik Wójcik z IIB.

GRATULUJEMY!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie! 


centrWiwat 3 maj!

W 229 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów i  nauczycieli – miłośników historii do udziału w Świątecznym Kahoocie Trzeciomajowym, który odbędzie się w poniedziałek 4 maja w godzinach 15.00-16.00 na platformie  kahoot.it

 

Pytania będą sprawdzać podstawową wiedzę o:

  • Konstytucji 3 Maja,
  • okolicznościach jej uchwalenia
  • obrazie Jana Matejki „Konstytucja 3 Maja”

Wszystkie niezbędne informacje zawarte są w filmie Jan Matejko „Konstytucja 3 maja 1791 roku” | Animacja i artykule “230 lat temu obrady rozpoczął Sejm Wielki”.

Linki:
Jan Matejko „Konstytucja 3 maja 1791 roku” | Animacja
“230 lat temu obrady rozpoczął Sejm Wielki”

Numer gry podamy punktualnie o 15.00 przez dziennik elektroniczny oraz na stronie szkoły. 

Gra będzie dostępna do godziny 16.00, wyniki ogłosimy około 17.00

Uwaga! Logując się do gry należy wpisać imię i pierwszą literę nazwiska oraz klasę (w razie konieczności można skrócić imię gdyż login nie może być dłuższy niż 15 znaków).

Zwycięzcy uczniowie (miejsca na podium) otrzymają celujące oceny cząstkowe z historii. Uczniowie, którzy zajmą miejsca od 4 do 10 zostaną nagrodzeni bardzo dobrą oceną cząstkową z historii, a wszyscy uczestnicy otrzymają plusy z tego przedmiotu. 

Katarzyna Jokes i Jolanta Rey