Ruszyła Szkolna Sportowa Liga Korespondencyjna!
SSLK spełni nasze marzenia o rywalizacji sportowej zarówno w nauczaniu on-line jak i stacjonarnym. Liga składa się z czterech etapów.

Ruszył etap 1 – uczniowie formułują dyscypliny indoor i outdoor, w których chcieliby zawalczyć i określają ich wymagania tworząc interaktywne klasowe banki pomysłów.

Etap 2 odbędzie się na przełomie grudnia i stycznia – wybierzemy spośród propozycji te dyscypliny, którewzbudziły największe zainteresowanie wśród uczniów i ogłosimy Listę Dyscyplin SSLK.

Etap 3 ruszy po feriach – będziemy bić swoje indywidualne rekordy w wybranych dyscyplinach – można przystąpić do więcej niż jednej dyscypliny indoor i outdoor i podbijać swoje własne rekordy dowolną ilość razy. Bicie i zgłaszanie ostatecznych rekordów kończymy w dniu 30.03!

Etap 4 analiza rekordów klasowych, zestawienia szkolne i w efekcie ogłoszenie wyników 16 kwietnia 2021! Walczymy o 3 miejsca i 5 wyróżnień w każdej dyscyplinie.

Mamy nadzieję, że każdy zawodnik SSLK pobije swój własny rekord w dyscyplinie, którą wybierze, bo każdy jest w czymś dobry! Koordynować działania będą Asystenci SSLK, do których będzie należało kontrolowanie kompletności zgłoszeń dyscyplin oraz odbieranie rekordów zawodników ze swoich klas lub grup.

Naszej SSLK będą przyświecać 3 punkty regulaminowe: 1) Bezpieczeństwo, 2) Fair play, 3) Szacunek.
Powodzenia!