Serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym pt. „Daleko, a tak blisko”. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Krakowie. By wziąć w nim udział należy wykonać
i przesłać do organizatora fotografię zgodną z tematem konkursu.

Zdjęcie powinno przedstawiać symbole kultury poszczególnych krajów (Francji, Niemiec, Anglii, Hiszpanii): zwłaszcza sztuki, muzyki, teatru, technologii, kuchni jaki i stroju w przestrzeni lokalnej np. we wnętrzu mojego pokoju. Konkurs ma na celu pokazanie wszechstronnego obrazu państw, których języki są nauczane w ZSO7, a także promowanie wymiany kulturowej.

Prace konkursowe w formie elektronicznej należy przesłać:

• do 31 marca 2022 roku
  • na adres pracekonkursowezso7@gmail.com
  • z następującym tematem: Konkurs fotograficzny – imię i nazwisko oraz klasa zgłaszającego.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w połowie kwietnia br.

Nagrody dla zdobywców I, II i III miejsca zostaną wręczone w dwóch kategoriach wiekowych.
Dla uczniów klas młodszych (1-3 SP) nagrody stanowić będą drobne upominki rzeczowe.
Dla uczniów klas starszych (klasa 7 i klasy licealne) nagrody będą następujące:

• I miejsce – cząstkowa ocena celująca z j. polskiego, z j. angielskiego, z drugiego j. obcego
  • II miejsce – cząstkowa ocena celująca z j. polskiego, z j. angielskiego
  • III miejsce – cząstkowa ocena celująca z j. polskiego

Dodatkowo za nagrodę można uznać fakt publikacji prac w szkolnych mediach społecznościowych 🙂

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.