Serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Świąteczna ozdoba od serca”. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Krakowie. By wziąć w nim udział należy wykonać ozdobę/ dekorację bożonarodzeniową. Format, rozmiar i technika wykonania pracy konkursowej są dowolne.

Prace konkursowe należy dostarczyć do organizatorki konkursu mgr Aleksandry Rapacz do 15 grudnia 2021 roku. Natomiast rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 22 grudnia 2021 roku. Nagrody dla zdobywców I, II i III miejsca zostaną wręczone
w dwóch kategoriach wiekowych (w terminie późniejszym):
– uczniowie klas młodszych (1-3 SP);
– uczniowie starsi (klasa 7 i klasy licealne).

Ponadto przyznane zostaną nagrody publiczności dla autorów trzech prac, które zdobędą najwięcej polubień na stronie Szkoły na Facebooku.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

plakat konkurs święta 2021