Na sali gimnDziś weekend cudów, jak nazywają czas doręczania szlachetnych paczek organizatorzy akcji. Wokół nas są Ci, którzy mają trudniej, często bez wsparcia i zainteresowania innych. Do nich docierają Wolontariusze Szlachetnej Paczki, towarzyszą im, poznają potrzeby, ich pomoc nie kończy się wraz z przekazaniem paczki, wolontariusze towarzyszą Rodzinie w kolejnych tygodniach.

WhatsApp Image 2022-12-10 at 12.37.53(2)

we foyer 2Szlachetna Paczka łączy potrzebujących z tymi, którzy mogą pomóc. Nasza Szkoła włącza się w budowanie tych relacji po raz kolejny zostając darczyńcą Szlachetnej Paczki.

WhatsApp Image 2022-12-10 at 12.37.51(2)Samorząd Uczniowski doskonale poradził sobie z wyzwaniem organizacyjno-logistycznym jakim niewątpliwie jest przygotowywanie paczki, a Uczniowie, Pracownicy Szkoły oraz Rodzice wsparli akcję finansowo poprzez zakup potrzebnych artykułów żywnościowych, środków czystości, ubrań oraz wyposażenia mieszkania.

WhatsApp Image 2022-12-10 at 12.37.53(5)Za datki wrzucone do Skarbonki Szlachetnej Paczki datki udało nam się również zakupić pralkę i odkurzacz. Z koordynacją akcji wzorcowo poradziły sobie Blanka i Ola z klasy IID , organizując, zbierając, pakując, przewożąc paczki oraz z uśmiechem mobilizując swoje koleżanki i kolegów do działania.

ekipaDziękujemy Wszystkim Uczniom, Pracownikom Szkoły, Rodzicom za włączenie się w Szlachetną Paczkę 2022, dzięki którym Pani Krystyna mogła poczuć radość i uwierzyć że pomimo podeszłego wieku i codziennego zmagania się z przeciwnościami losu jest ważna dla ludzi dobrej woli.

WhatsApp Image 2022-12-10 at 12.37.53(4)samochodyWhatsApp Image 2022-12-10 at 15.02.29