Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteśmy częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SWI-2159-519603), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki:

Ogrom paczek zadziwił całą rodzinę, tym bardziej, że wiedzieliśmy, że jeszcze kurier przywiezie szafę i łóżko. Dzieci bardzo szybko odnalazły pudełka, w których znajdowały się słodycze. Przekrzykiwały się, które znalazło najbardziej ulubione. Pani Aniela widząc radość dzieci cały czas trzymała się za głowę i nie wierzyła w to, co się dzieje. Pan Adam nie mógł wydusić słowa. Oparty o framugę drzwi ukradkiem dławił łzy. Mówi, że facetowi nie wypada płakać ale jak widzi radość dzieci to serce jemu również się otwiera. Pani Aniela ucieszyła się na widok jedzenia… „teraz będziemy mieli prawdziwe święta pełną gębą i każdy ma jakiś prezent”. Skręcanie łóżka piętrowego i szafy zajęło kilka godzin. Efekt był zdumiewający. Dziewczynki od razu zajęły sobie miejsca, która na górze a która na dole ale mama mówi, że jak będą żyły w zgodzie to będą się zamieniać, gorzej jak się pokłócą :). Pani Aniela jest szczęśliwa z powodu posiadania nowej szafy. Wiele się w niej zmieści. Mówi, że starą też jeszcze można zbić deskami i trochę posłuży w sieni. Żartuje, że teraz modne są meble ze skrzynek to ona może mieć pozbijaną szafę w sieni.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz: Serdecznie dziękuję za owocną współpracę, dzięki której rozpoczyna się nowy etap życia rodziny, która znalazła się na zakręcie. Darczyńca zapewnił rodzinie wszystko, czego potrzebowali. Możemy być teraz spokojni o los tej rodziny, bo teraz z pewnością poradzą sobie w trudnych sytuacjach mając pewność, że są dobrzy ludzie, którzy pomogą. Darczyńcom bardzo dziękuję za współpracę, jestem zadowolony z efektów współpracy i życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina: Bardzo dziękujemy za te wszystkie piękne rzeczy. Nigdy nie mieliśmy tylu nowych rzeczy. Jesteśmy wzruszeni. Na zawsze pozostaniecie w naszych sercach. Życzymy Wesołych Świąt oraz wszelkiej pomyślności.

imienny certyfikat z podziękowaniem za udział

www.szlachetnapaczka.pl

szlachetna paczka