Plakat turniejeZaproszenie do udziału w Turniejach Szkół Średnich organizowanych przez Biuro Sportu Akademickiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie pod hasłem –  Zostań sportowcem-naukowcem! Zawody organizowane są w ramach programu ,,Społeczna odpowiedzialność nauki’’ Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Turnieje odbywać się będą na hali sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, przy ul. Rakowickiej 27.

Terminy zawodów – godz. 8-16:  21.09 (środa) – futsal kobiet; 22.09 (czwartek) – piłka siatkowa kobiet; 26.09 (poniedziałek) – piłka ręczna mężczyzn; 27.09 (wtorek) – koszykówka kobiet oraz mężczyzn;       03.10 (poniedziałek) – piłka siatkowa mężczyzn; 04.10 (wtorek) – futsal mężczyzn

Zgłoś się u nauczycieli wf do reprezentacji szkoły, jeśli chcesz przyczynić się do sukcesu naszej szkoły!