Od poniedziałku w naszej szkole trwa Tydzień Bezpieczeństwa i Promocji Zdrowia zorganizowany przez Komisję Wychowawczą we współpracy z nauczycielką edukacji dla bezpieczeństwa i Samorządem Uczniowskim.

Oto co już za nami, a co nas jeszcze czeka:

poniedziałek – debaty oksfordzkie na tematy związane z bezpieczeństwem w Internecie (sala 11)

wtorek – akcja informacyjna promująca honorowe krwiodawstwo i krwiolecznictwo w Polsce oraz pokaz filmów instruktażowych dotyczących pierwszej pomocy, w szczególności resuscytacji krążeniowo-oddechowej, a także ćwiczenia praktyczne RKO z wykorzystaniem fantomu (tablice na półpiętrach oraz foyer)

środa – akcja Aktywna przerwa: zajęcia sportowe, kiermasz przekąsek, pokaz cheerleaderek i wspólne tańce (foyer oraz korytarz na drugim piętrze)

czwartek – debaty oksfordzkie na tematy związane ze zdrowiem psychicznym i fizycznym (sala 13)

piątek – sesja plakatowa Jak dbać o zdrowie psychiczne? (przedsionek sali gimnastycznej)

Zapraszamy do udziału!