Uroczystość pożegnania klas maturalnych

W piątek 28 kwietnia, odbyła się w naszej szkole tradycyjna uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych. Uczestniczyli w niej także przedstawiciele pozostałych klas licealnych. Część oficjalną rozpoczęła tradycyjna ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły przez dotychczasowy, odchodzący poczet, uczniom młodszych klas.

W przemówieniach Pani Dyrektor Lidii Kapały, przedstawicieli Rady Rodziców, przedstawicielki Samorządu Szkolnego życzono maturzystom sukcesów w trakcie zbliżających się egzaminów i spełnienia marzeń i realizacji ambitnych planów w dorosłym już życiu.

Wspomnienia snuli sami maturzyści przypominając wesołe chwile spędzone w szkole przez cztery lata nauki. Uczniowie młodszych klas przygotowali dla starszych koleżanek i kolegów  wiele niespodzianek; a jedną z nich była Szkolna Familiada.

Uroczystość była wzruszająca, a maturzyści dobrze się bawili.

Życzymy im udanej matury i mamy nadzieję, że nie zapomną o starej szkole i szkolnych przyjaźniach.