TAJEMNICE MŁODOŚCI xv

Od kilkunastu już lat możemy się pochwalić niezwykłym przedsięwzięciem – publikujemy w naszej szkole piękne tomy wierszy i prac plastycznych utalentowanych uczniów. Cykl nosi tytuł „Tajemnice młodości”.

Mam nadzieję, że i w ty roku, mimo nadzwyczajnej sytuacji, uda nam się, jeśli nie w formie papierowej, to elektronicznej opublikować dzieła młodych artystów.

Promocja tomów zawsze odbywała się początkiem lata w urokliwym Saloniku Romantycznym. Być może i teraz stworzymy wspólnymi siłami choćby jego wirtualną namiastkę. Warunkiem powodzenia przedsięwzięcia jest zebranie od Was kilkunastu choćby wierszy.

Zapraszam więc do nadsyłanie prac, które zapewne ostatnimi czasy powstawały w Waszych w domowych zaciszach.

Czekam na wiersze i prace plastyczne.

Przesyłajcie je do 22 maja br. na adres bomba @zso7.pl

Czekam z niecierpliwością,

Katarzyna Bomba