dav

3 września 2019 zostały ogłoszone wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły oraz ich harmonogram. W dniach 6.09- 13.09.2019 zbieraliśmy nazwiska chętnych, którzy mogli prowadzić w tych dniach kampanię wyborczą. W dniu wyborów tj. 16.09.2019 uczniowie klas oddawali swe głosy przy stanowisku wyborczym. Oddano 212 głosów ważnych, w tym 92 na Jadwigę Marszalko z kl. IIC, która została przewodniczącą SU. Zastępcą został Nikodem Węgiel z kl. IID zdobywając 83 głosy a skarbnikiem Zuzanna Rawicka z kl. IBP. W skład SU weszli również przedstawiciele samorządów klasowych oraz chętni do aktywnego działania na rzecz szkoły. Pierwsze spotkanie SU odbyło się 17.09.2019. Na spotkaniu było obecnych 30 osób. Jadzia przedstawiła swoje propozycje, z czego większość został przyjęta i wraz z wnioskowanymi działaniami z ubiegłego roku szkolnego, po akceptacji p. dyrektor, mamy nadzieję, że zostanie zrealizowana. Szykuje się dobry rok pełen aktywności z korzyścią dla nas wszystkich.