W tym roku tj. w dniach 03-10 listopada 2018 r. naszą półwymianę międzynarodową w Wielkiej Brytanii zrealizowaliśmy w malowniczej Cornwall . Było pięknie, rodziny, u których mieszkaliśmy przyjazne na równi z  zadaniami warsztatowymi  wykonywanymi z prawdziwym zaangażowaniem!

W Kornwalii , w tym wyjątkowym i pełnym uroczych niespodzianek regionie, zamknęliśmy obecny cykl naszych półwymian; tak więc tym samym rozpoczynamy kolejny cykl!Półwymiany międzynarodowe w Wielkiej Brytanii  o charakterze warsztatowym są realizowane  przez uczniów naszej szkoły cyklicznie od wielu lat . Cykl rozpoczęliśmy  oczywiście w Londynie, miejscu wyjątkowym; zresztą mamy już taką zasadę, że  niezależnie od regionu w którym jesteśmy, zawsze Londyn znajduje się w programie.

Gdzie rozpoczniemy nasz nowy cykl tym razem!?  Niespodzianka czy spełnienie życzeń?