Warsztaty edukacyjne w języku angielskim na temat historii i kultury Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii  na Uniwersytecie Pedagogicznym.

W piątek 9 grudnia 2016r. grupa młodzieży z naszego liceum pod opieką mgr J. Panek i mgr A. Iwaniec uczestniczyła w wykładzie – w najprawdziwszej sali wykładowej! wraz ze studentami! – na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Wykład poświęcony był  historii Konstytucji Stanów Zjednoczonych i został w całości wygłoszony w języku angielskim przez niezmiernie sympatycznego prof. Andrzeja Kuropatnickiego. Nasi licealiści nie tylko mogli szlifować język obcy, ale również doświadczyć przedsmaku prawdziwego życia studenckiego – studenci właśnie umawiali się z profesorem na egzamin!

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych warsztatów!!! Profesor również obiecał odwiedzić naszą szkołę w ramach Anglofonii.

Obejrzyj zdjęcia!