Koło cheerleaderskie w naszej szkole przeprowadziło projekt skupiający się na doskonaleniu umiejętności choreograficznych i podnoszeniu poziomu energii podczas wystąpień na zawodach szkolnych oraz zachęcenia uczniów do aktywnego spędzania czasu. Ogłoszenie takiej inicjatywy, przyniosło wielkie zainteresowanie i chęć zaangażowania się w działania zespołu.

Na spotkania organizowane przez choreografkę przychodziło ok. 15-20 osób, które ciężko pracują aby osiągnąć cel. Dziewczyny i chłopaki zdobywają nowe doświadczenia, a ich zaangażowanie w treningi przyczynia się do zespołowego rozwoju. Ostateczny rezultat to dynamiczne i pełne entuzjazmu występy, które odbędą się w nowym roku.

Ostateczny rezultat to dynamiczne i pełne entuzjazmu występy, które odbędą się już nowym roku.

 

Nasz projekt Wytańcz to!- szkolne koło cheerleaderskie jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.

suwak www