i-3Jq3KBP-M

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.i-d8mTsmp-S

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

i-tvwMwrh-S

i-C4rm6s6-S

Nagrodzeni zostali także uczniowie z najlepszą frekwencją oraz z sukcesami w konkursach pozaszkolnych i szkolnych oraz sportowych, a także ci, którzy włączali się aktywnie w działalność na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego.

i-VCFZJ2z-Mi-sQH4R64-MNagrody wręczyła Dyrektor szkoły Pani Lidia Kapała, wychowawcy oraz opiekunowie konkursów i grup uczniowskich. Słowa przesłania do zgromadzonych padły z ust Pani Dyrektor, przedstawicielki Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego.

i-QsJz3Hq-SRok szkolny 2021/2022 nie należał do łatwych – pandemia oraz wybuch wojny za naszą wschodnią granicą sprawiły, że w polskich szkołach nie brakowało naprawdę trudnych wyzwań. Tym bardziej możemy być dumni ze wszystkich osiągnięć naszych uczniów i nauczycieli w ostatnich miesiącach.

Na zakończenie uroczystości wyświetlono film – wspomnienia z sympatycznych chwil w zespołach klasowych w kończącym się roku szkolnym.

 

Wszystkim Nauczycielom i naszym Uczniom

życzymy bezpiecznych, pełnych słońca i uśmiechu wakacji!