Zakończenie roku (2)25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2020/21 – to był dla wszystkich czas bardzo wymagający, ale podołaliśmy, więc tym bardziej jesteśmy z siebie dumni. Dumni z nas są również nauczyciele i Dyrekcja i mamy nadzieję … nasi rodzice. Dzięki temu, że wróciliśmy w maju do szkoły zobaczyliśmy jak bardzo jesteśmy dla wszystkich ważni, czuliśmy wielką sympatię i wsparcie.

Zakończenie roku (3)25 czerwca 2021 każda klasa podczas  indywidualnych spotkań była żegnana przez Wychowawcę wręczającego świadectwa, panią Dyrektor wręczającą nagrody za szczególne osiągnięcia oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego – Karolinę, Marysię i Kubę. Jako Samorząd życzyliśmy zarówno uczniom, nauczycielom  jak i pracownikom szkoły wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku. Szczególne emocje przeżywali uczniowie klasy 8, kończący edukację  w naszej szkole podstawowej. Jako Samorząd dziękujemy za wsparcie naszemu opiekunowi, Radzie Rodziców i państwu Lisieckim – właścicielom cukierni, którzy pomogli nam osłodzić nauczycielom trud tego roku oraz czas wakacyjnego rozstania. Wspaniałych, aktywnych, bezpiecznych wakacji dla wszystkich!