Salonik Romantyczno-Domówkowy online!

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na kolejne piękne spotkanie w Saloniku Romantycznym, które będzie stanowiło promocję XV tomu poezji i prac plastycznych Uczennic i Uczniów naszej szkoły – „Tajemnice młodości”.

Jest to niezwykle ważne przedsięwzięcie – tym razem online. Wystąpią utalentowani muzycznie uczniowie ZSO nr 7, przygotowani przez Panią Katarzynę Jaworską-Wilk. Autorzy wierszy i Aktorzy zaprezentują twórczość w formie filmików, nagrywanych w plenerze lub kręconych w domowym zaciszu. Nad całością filmowo – techniczną pieczę sprawował nasz Absolwent – Bartosz Kotek, który zrealizował film i trailer.

Prace plastyczne, powstawały pod okiem Pani Mai Wolskiej-Stec i stanowią cudowną oprawę graficzną tego tomiku i filmu. Nad całością przedsięwzięcia czuwają Pani Ewa Dybowicz – psycholożka szkolna i Pani Katarzyna Bomba – polonistka.

Salonik odbędzie się we czwartek 25 czerwca o godzinie 15.00 online
(szczegóły podamy na stronie szkoły i na FB)

Uczniowie – Artyści i Autorzy, a także my – Organizatorki – będziemy szczęśliwi, jeżeli zechcą Państwo zaszczycić nas swoją obecnością. Zapowiada się, mimo nietypowej w tym roku konwencji – bardzo romantyczne popołudnie!

Do zobaczenia w wirtualnej przestrzeni!
Katarzyna Bomba, Ewa Dybowicz, Katarzyna Jaworska-Wilk i Maja Wolska-Stec.