30 maja  2022 r.  w XVII Liceum Ogólnokształcącym  im. Młodej Polski w Krakowie odbyły się Dni Otwartych Drzwi naszej szkoły. Dwie popołudniowe godziny upłynęły w bardzo sympatycznej atmosferze.

image7a (6)Mieliśmy wielu gości, zarówno potencjalnych przyszłych uczniów, jak i ich Rodziców. Wszystkich bardzo ciepło przywitała Pani Dyrektor Lidia Kapała, która również opowiedziała o zaletach i ofercie szkoły. Odbyło się uroczyste  rozdanie dyplomów i nagród dla zwycięzców Dyktand Językowych, które odbyły się 22 kwietnia br.

Obejrzeliśmy film promocyjny, stworzony przez Uczniów klasy III AP oraz absolwentów szkoły, z którego dowiedzieliśmy się na temat wymian, wycieczek, wszelkich przedsięwzięć oraz o dniu codziennym w liceum przy Złotym Rogu. 

20220530_175928Po części oficjalnej osoby zainteresowane nauką w naszej szkole mogły ją zwiedzić w towarzystwie naszych Uczniów. Przez cały czas spotkania można było brać udział w ciekawych konkursach i innych zajęciach przedmiotowych, rozmawiać z Dyrekcja, Nauczycielkami i Nauczycielami oraz Uczniami. Za zgromadzone punkty wręczaliśmy. naszym gościom sympatyczne nagrody.

image5Każda pracownia przedmiotowa otworzyła swoje podwoje, a Nauczyciele i Uczniowie szkoły przygotowali w nich różne atrakcje (zadania, quizy, rebusy, muzyka, filmiki) dotyczące danego przedmiotu.

image7a (2)Najważniejsza jednak była możliwość spokojnej, indywidualnej rozmowy Gości z Gospodarzami i poczucie atmosfery naszej kameralnej i przyjaznej przestrzeni edukacyjnej. Cieszymy się, ze kolejny Dzień Otwarty wypadł tak pomyślnie!

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia!