Ciołek7 czerwca br. uczniowie klasy IA LO mieli okazję uczestniczyć w lekcji czytania dzieł sztuki średniowiecznej, renesansowej i barokowej w Muzeum Narodowym przy ul. Kanoniczej, w Pałacu Biskupa Erazma Ciołka w Krakowie. Grupa chętnie słuchała pani Przewodniczki, podziwiała bogatą ekspozycję  i brała czynny udział w przeprowadzonych zajęciach. Uczniowie ochoczo i trafnie odpowiadali na pytania oraz wykonywali zadania, związane z eksponowanymi dziełami sztuki. Wycieczka, zorganizowana dzięki Pani Katarzynie Bombie pozwoliła nam przypomnieć sobie informacje z wcześniejszych lekcji (było to praktyczne podsumowanie całorocznej pracy) i dowiedzieć się czegoś nowego i ciekawego. Klasa wracała do szkoły pełna entuzjazmu.

Natalia Drochlińska, Alicja Grabińska, Magdalena Faron, Kacper Pajor z klasy IA