Dzisiaj w wyniku wystąpienia uczestników, które mogą wystąpić w rybackiej stacji Badawczej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Temat spotkania był Ryby, Niedawno zajmowaliśmy się na lekcjach biologicznych, dlatego udział w zajęciach dla nas przez Panią profesor Łuszczek- Trojnar były dla nas szczególnie interesujące i wartościowe.
Zajęcia te nie tylko pomogły nam utrwalić wcześniejsze informacje, ale także ujawnić je poszerzyć o nowe, praktyczne informacje dotyczące biologii ryb. Możliwość wystąpienia różnych gatunków ryb, została wykryta opierają się na podstawie podstawy prawnej. Poznaliśmy również sposób, w jaki znaczenie ryb na podstawie ustaleń przy pomocy binokularu, co stanowi ciekawe informacje na temat naszych szkolnych doświadczeń.
Lekkie uderzenie na nas akwarianie przez studentów Uniwersytetu Rolniczego – zadbane i bogato wyposażone, były zdobytej siły zawodowej oraz zaangażowanie.
Dziękujemy Pani profesor Annie Pamule za zorganizowanie zajęć w plenerze, a Pani profesor Łuszczek – Trojnar za tę samą funkcję oraz możliwość poznania zaplecza naukowego jednej z krakowskich uczelni.
Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z naszych spotkań: